AVRUPA DEDEKTÖR, YERALTI ARAŞTIRMACILARININ DEDEKTÖR VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNİ YAKINDAN TANIMA FIRSATINI SAĞLAMAK ÜZERE KURULMUŞTUR.HEM BİREYSEL HEM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZ İÇİN DOĞRU ÇÖZÜMLERLE YANINIZDAYIZ..

AMACIMIZ; DÜNYANIN EN İYİ DEDEKTÖR,ALAN TARAMA VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNİ KULLANICILARIYLA BULUŞTURMAKTIR. ÇÜNKÜ İŞLEVİNE VE ÖZELLİKLERİNE GÖRE FARKLI FARKLI SİSTEMDE DEDEKTÖRLER,GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ VE ALAN TARAMA CİHAZLARI VARDIR. HERKES İÇİN EN ÖNEMLİ OLAN TAM OLARAK NE İSTEDİĞİ BU İSTEĞİ İÇİN NASIL BİR ÜRÜN SEÇMESİ GEREKTİĞİDİR. BİZDE AVRUPA DEDEKTÖR OLARAK ÜRÜNLERİ ÖZELLİKLERİNE GÖRE YAYIMLAYARAK UFKUNUZU BİRAZ DAHA GENİŞLETMEK İSTEDİK.

“Türkiye’nin En Büyük Dedektör ve Teknoloji Firması Olan AVRUPA DEDEKTÖR Yeraltı Araştırmacılarının ve Dedektör Kullanıcılarının İhtiyaç Duyduğu Elektronik Ürünlerin Üretim ,Tedarik ve Hizmet Gereksinimlerini En İyi Karşılayan Firmadır . Uzun Yıllardır Hizmet Verdiğimiz Sektörde Türkiye ve Yurt Dışında Binlerce Kişiye Ulaşmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz. Sektörün En Büyük Ailesi Olan AVRUPA DEDEKTÖR AİLESİN’de Hepinizi Görmekten Onur Duyarız…”

İŞTE BU DOĞRULTUDA DÜNYANIN EN SAYGIN FİRMALARININ ÜRÜNLERİNİ SİTEMİZDE İNCELEYEBİLİR,İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜN HAKKINDA DOĞRU KARAR VEREBİLİRSİNİZ.YADA İRTiBAT NUMARALARIMIZDAN BİZLERE ULAŞARAK TELEFONDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK SATIŞ VE SATIŞ SONRASI DESTEĞİMİZ İLE MÜŞTERİLERİMİZLE SÜREKLİ OLARAK BERABERİZ…

 BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLARA…